تبلیغات
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو - نکاتی فوق العاده مهم برای توقف ریزش مو و رشد مجدد مو ها
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو

نکاتی فوق العاده مهم برای توقف ریزش مو و رشد مجدد مو هاریزش موها از مشکلات معمول در زندگیست که برای هر کسی ممکن است اتفاق بیافتد. راه های موثر زیادی برای کاهش ریزش مو وجود دارد. یافتن بهترین روش متناسب با ریزش موی شما اهمیت فراوانی دارد. بعلاوه بوسیله نکاتی که در ادامه خواهیم گفت  نه تنها می توان ریزش مو را متوقف کرد بلکه حتی می تواند موجب رشد مو هایتان شود. ادامه مطلب ...

این نکات مهمترین و موثرترین نکات توصیه شده توسط متخصصان این حوزه برای بیماران شان می باشد. انتخاب این نکات برای اشتراک گذاری با شما به علت تاثیر فوق العاده آنها در توقف ریزش و رشد مجدد مو هاست.

ریزش مو

1- استفاده از saw palmetto ( عصاره ی نخل بادبزنی )
استفاده از این محصول برای کسانی که خواهان پایانی برای ریزش موها یشان هستند بسیار توصیه می شود. saw palmetto در کاهش تولید DHT بدن تان موثر است. همانطور که می دانید DHT هورمونی است که موجب بروز مشکلات مرتبط با مو در افراد می شود. با مصرف مرتب این محصول می توانید ریزش مو های خود را متوقف کنید.

Saw palmetto به اشکال مختلف در بازار وجود دارد. انتخاب بهترین نوع در پیشگیری از مشکلات آینده با اهمیت است. از آنجایی که انواع مختلف این محصول ، روش استفاده ی متفاوتی دارد بنابراین توصیه می کنیم که قبل از استفاده حتما دستورالعمل همراه آن را مطالعه نمایید.

2- استفاده از آلوورا
یکی دیگر از محصولاتی که برای توقف و رشد مجدد مو استفاده می شود عصاره ی آلووراست. این عصاره شامل ترکیبات فروانی برای سلامت مو هاست. متخصصان برای رشد طبیعی مو ها این عصاره را توصیه می کنند.

تنوع زیادی بین محصولات مرتبط با ریزش مو که حاوی آلوورا هستند وجود دارد. این ماده رشد طبیعی مو ها را برایتان به ارمغان می آورد. برای رشد مو ها پوست سر خود را با این عصاره ماساژ دهید.  معمولا توصیه می شود روزانه به طور مرتب از عصاره ی آلوورا استفاده شود. ماساژ دادن پوست سر با عصاره آلوورا موجب افزایش جریان خود در آن می شود.

3- مصرف مواد غذایی پروتئینی
برای جلوگیری از ریزش مو باید روزانه مقدار مکفی از غذا های پروتئینی تغذیه کنیم. پروتئین از ترکیبات اصلی تشکیل دهنده مو هاست. مو های ما در اصل از پروتئین تشکیل شده اند. مرغ ، گوشت قرمز و ماهی غذا های سرشار از پروتئین هستند.

مصرف مرتب غذاهای پروتئینی دائما توسط متخصصان توصیه می شود. حتی برخی ، از مکمل های پروتئینی استفاده می کنند که برای به حداکثر رساندن تغذیه ی پروتئین بدن مناسب می باشند. پروتئین محرک خوبی برای رشد مو هاست.
طبقه بندی: مو، 
برچسب ها: توقف ریزش مو، رشد مجدد موهای ریخته شده، نقش عصاره آلوورا در توقف ریزش مو، پروتئین و ریزش مو،
ارسال توسط ستاره ب
تبلیغات
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه