تبلیغات
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو - ریمل بورژوا 1001 مژه
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391
1001 مژه ؟ بله اشتباه نکردین 1001 مژه. ریمل 1001 مژه ی بورژوا محصولی متفاوت در بین همه ریمل های دنیاست که با آن مژه هایی حجیم تر و بلند تر خواهید داشت. بورژوا با نوآوری که در طراحی برس ریمل جدید خود ایجاد کرده موجب آغشته شدن تک تک مژه ها به ریمل شده و باعث حجیم تر و بلند تر کردن مژه ها می شود.

ریمل بورژوا 1001 مژه

برس بی نظیر بورژوا با طرح دو مارپیچی و ترکه های نازکش حتی به مژه های ریزی که در گوشه داخلی و بیرونی چشم هستند می رسد.

از دیگر ویژگی های جالب برس ریمل بورژوا 1001 این است که به دلیل طراحی خاصی که دارد مانع از ریخته شدن ریمل روی پلک ها می شود.

این ریمل رنگ فوق العاده مشکی را به نمایش می گذارد. ریمل بورژوا 1001 با رنگ دانه های مشکی خاصی برای تاثیر رنگ فوق العاده مشکی آن غنی سازی شده است.

با کمی جستجو در بین سایت های خارجی متوجه خواهید شد که قریب به اتفاق همه افرادی که از این ریمل استفاده کرده اند نظرات مثبت درباره آن داشتند و آن را به دیگران پیشنهاد می کنند و از خرید خود پشیمان نشده اند بعلاوه دوباره آن را تهیه کرده و استفاده می کنند.

زیبابانو متعهد به ارایه با کیفیت ترین لوازم آرایشی به قیمت مناسب است و در صورتی که از محصولات ارایه شده توسط زیبا بانو ناراضی باشید تنها با یک تماس مبلغ پرداختی بابت کالا و هزینه ارسال پس داده می شود.

برای تشخیص اصل بودن کالا در اینجا کلیک کنید و در وب سایت باز شده در قسمت زیر 12 رقم اول از سمت چپ بارکد را وارد کنید اگر رقم ظاهر شده در مقابل عدد وارده با عدد آخر برابر باشد یعنی کالایی که خریداری کرده اید اصل است

این ریمل اصل فرانسه بوده و دلیل پایین بودن قیمت حذف واسطه هاست

قیمت : 7600 تومان

خرید پستی

برای سفارش تلفنی یا پیامکی با شماره 09333234010 تماس بگیرید

طبقه بندی: آرایشی و بهداشتی،  ریمل،  آرایش چشم، 
برچسب ها: ریمل، ریمل بورژوا، خرید ریمل، ریمل بورژوا 1001 مژه، ریمل Bourjois 1001 Lashes، ریمل 1001 مژه بورژوا،
ارسال توسط ستاره ب
تبلیغات
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه