تبلیغات
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو - چگونه لب هایمان را حجیم تر کنیم
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391
1 - از رژ لب های کم رنگ استفاده کنید

چگونه لب هایمان را حجیم تر کنیم

این که پوشیدن لباس های تیره موجب لاغرتر جلوه کردن می شود رازی نیست که بر همگان پوشیده باشد ( سلام بولیز سیاه دوست داشتنی ام ). همین ایده در آرایش نیز صحت دارد : وقتی از رژ لب های تیره استفاده می کنید لب های شما کوچکتر به نظر می آیند. از رژ لب کم رنگ تر استفاده کنید تا خود به خود بزرگتر دیده شوند. انتخاب رژ لب کم رنگ درست باید با مهارت خاصی انجام شود تا یخ زده و بیمار به نظر نرسید. از صورتی کم رنگ که زیاد یخ زده جلوه نمی کند استفاده کنید.

ترکیب رنگ مورد علاقه من :

  • MAC Blankety
  • Makeup Geek Innocent
  • Revlon Nude Attitud

چگونه لب هایمان را حجیم تر کنیم


2- همیشه لب تر کن بزنید

از ساده ترین کارهایی که می توان با آن لب ها را حجیم تر کرد استفاده از لب تر کن هاست. چون باعث منعکس شدن نور و براق تر شدن لب ها و از همه مهمتر حجیم تر شدنش می شود. پیشنهاد ما استفاده از لب تر کن های بورژوا و الیزا است. مجددا سعی کنید از رنگ های روشن تر استفاده کنید.

چگونه لب هایمان را حجیم تر کنیم

3- کمی خط چشم سفید بالا و پایین لب ها استفاده کنید

این روش از محبوب ترین حقه هایست که از آن استفاده می کنم چون حالت سه بعدی به لب ها میده. یک خط چشم سفید ( اگر پوست تیره تر دارید از خط چشم های تیره استفاده کنید ) و یک خط باریک یالا و پایین لب هایتان بکشید.  با انگشتان آن را به اطراف پخش کنید تا خیلی تابلو به نظر نرسه. کم رنگ شدن دور لب ها باعث پرتر دیده شدن لب ها می شود.

چگونه لب هایمان را حجیم تر کنیم
برچسب ها: لب، رژ لب، لب های حجیم تر، حجم دهنده لب،
ارسال توسط ستاره ب
تبلیغات
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه