تبلیغات
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو - راهنمای خرید ریمل
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 15 تیر 1392
راهنمای خرید ریملآرایش چشم ها - بویژه ریمل زدن از زمان گیرترین مراحل آرایش است که اغلب برای حضور در میهمانی ها یا محل کار و ملاقات با دوستان انجام دهیم.

هیچ چیزی به اندازه ریمل زدن نیاز به صبر و حوصله ندارد و باید با تمرکز بیشتر این کار را انجام داد تا چشمان و مژه گانی کشیده تر و درشت و جذابتر داشته باشیم.

اگر ریملی که استفاده می کنید مناسب نباشد و یا دستان تان لرزش داشته باشد به هدف خود که زیبایی دوچندان است دست نخواهید یافت و در برخی از موارد حتی باعث پخش شدن ریمل روی پلک ها و یا صورت تان می شوید و اگر بیش از حد مژه ها را به ریمل آغشته کنید حالت ناخوشایندی به چشمان شما خواهد داد.

برای بسیاری از زنان ریمل زدن از واجبات روزانه شان است و به اندازه مسواک زدن و یا شانه کردن موها بعد از بیداری از خواب به آن اهمیت می دهند. از ریمل انتظارات زیادی می رود. باید مژه ها را از هم جدا کرده و ضخیم تر و کشیده تر جلوه دهد همانند مژه های مصنوعی.

وقتی سخنی از برس ریمل ها در میان باشد همۀ برند های معروف سعی در پیشی گرفتن از یکدیگر خواهند داشت. برس ریمل ها انواع گوناگونی دارد که عبارتند از برس های معمولی یا بیضی شکل - برس های مورب یا سینوسی شکل و برس های پرپشت.

تنوع زیاد در اشکال و حجم برس ها باعث سردرگمی خریداران می شود و معمولا این سوال برایشان پیش می آید که کدام برس برای مژه گان من مناسبند؟ کارشناسان و متخصصان زیبایی بیشتر روی شکل برس تاکید دارند.

برس ریمل و انتخاب مناسب در هنگام خرید

به نظر استفان از متخصصان زیبایی مکس فاکتور ( Max Factor ) برس نقش مهمی در نتیجه ی کار خواهد داشت. او علت تنوع زیاد در شکل برس ریمل ها را انتظار و هدف مصرف کنندگان از ریمل بیان می دارد : ضخیم تر شدن - کشیده تر شدن - آغشته شدن ریزترین مژه ها به ریمل و ... . انتظارها روز به روز بیشتر شده و هر برسی برای برآورده کردن خواسته ای تولید می شود.

سوزان کرامر متخصص زیبایی ریمل لندن  ( Rimmel London ) معتقد است زنانی که اهمیت بیشتری به آرایش می دهند بهتر است از ریمل هایی که برس گردی شکل دارند استفاده کنند چون شعاع کمتری داشته و دقیقتر می توان ریمل زد. با این برس ها حتی کوچکترین مژه ها در کنارۀ پلک ها نیز قابل دستیابی خواهند بود

افرادی که چندین بار در طول روز آرایش خود را تاژه می کنند بهتر است از ریمل هایی که برس بیضی شکل یا مورب دارند استفاده کنند. چون فاصلۀ دندانه ها از هم بیشتر بوده و در هربار ریمل زدن سطح بیشتری از مژه ها را پوشش می دهند و سرعت عمل شما را افزایش می دهد.

سوزان کرامر برای کستانی که خواهان مژه های از هم جدا و تفکیک شده هستند توصیه می کند از برس های پرپشت یا همان برس هایی که دندانه های بیشتر و کم فاصله دارند استفاده کنند. نکته ی کلیدی در استفاده از این نوع برس آن است که باید مقدار ریمل موجود روی برس کم باشد تا حالت ناخوشایندی به مژه ها ندهد.

اولین باری که درب ریمل را باز می کنید مایع ریمل به مرور زمان شروع به خشک شدن می کند. هرچقدر که ریمل قدیمی تر باشد به همان اندازه خشکتر خواهد بود.

استفاده ناصحیح از برس ریمل باعث به هم چسبیدن مژه ها می شود. روش اصولی ریمل زدن ان است که برس ریمل را همانند شانه از ریشه به سمت بالا یعنی نوک مژه ها بکشید.

بهترین روش برای جدا کردن مژه های به هم چسبیده ، تمیز کردن برس ریمل با دستمال مرطوب و کشیدن برس روی مژه ها می باشد.

گاهی دوست داریم مژه های مان فاصله ی بیشتری از هم نداشته و یا به اصطلاح مژه های به هم چسبیده داشته باشیم، سوزان کرامر می گوید مژه های به هم چسبیده در فصل پاییر طرفداران بشتری دارد و برای این کار ابتدا مثل همیشه ریمل زده و سپس چند بار ریمل را با فشار بیشتری روی مژه ها آغشته کنید تا مژه ها به هم چسبیده شوند.
طبقه بندی: آرایش چشم،  ریمل، 
برچسب ها: راهنمای خرید ریمل، راهنمای انتخاب ریمل، انتخاب ریمل مناسب خودم، استفاده درست از ریمل، برطرف کردن مشکل مژه های به هم چسبیده، برس ریمل، انتخاب برس ریمل مناسب من،
دنبالک ها: ریمل ضد آب - آیا واقعا بهتر از ریمل معمولیه؟،
ارسال توسط ستاره ب
تبلیغات
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه