تبلیغات
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو - ریمل ضد آب - آیا واقعا بهتر از ریمل معمولیه؟
بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی در زیبا بانو

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1392
ریمل زد آبریمل از لوازم آرایشی برای زیباتر کردن مژه هاست. مژه ها را پرحجم تر ، درازتر و یا حتی رنگی می کند. چشم ها زیباتر و درشت تر جلوه کرده و بعلاوه حالت خستگی چشم ها را برطرف می کند.

از مشکلات اصلی ریمل ها پخش شدن آن روی صورت با برخورد کوچکترین رطوبت به آن است. این بدان معناست که اگر در حال تماشای فیلم درام و غم انگیزی باشید و در این حین اشک از چشمان تان جاری شود اشک هایتان برنگ سیاه روی صورت تان نقش خواهد بست. اکثر افراد از این حالت متنفرند. چاره ی کار استفاده از ریمل صد آب است. ادامه مطلب ...

خوشبختانه برند های مختلف اقدام به تولید ریمل های ضد آب در رنگ های متنوع کرده اند. اگر بدنبال ریمل ضد آب آبی رنگ ، یا ریمل ضد آب قرمز رنگ یا حتی ریمل نقره ای ضد آب هستید کافیست جستجویی در اینترنت انجام داده و از فروشگاه های آنلاین سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. پاک کننده های زیادی برای تمیز کردن ریمل ضد آب هست و بدون نگرانی می توانید آن را تمیز کنید.

استفاده از ریمل ضد آب

روش استفاده از ریمل ضد آب همانند ریمل های معمولیست. برای متفاوت شدن می توان از سایه های روشن و ریمل ضد آب آبی رنگ هم استفاده کرد.

مزایای ریمل ضد آب

ریمل ضد آب در مواقعی که احتمال گریه کردن وجود دارد مانند جشن عروسی ، مراسم خاکسپاری و یا تماشای فیلم های غم انگیز مناسب است.  ریمل ضد آب بهترین انتخاب برای آب و هوای شرجی مانند شمال ایران است.

پاک کردن ریمل ضد آب

اول از همه به پاک کننده آرایش نیاز داریم ، پاک کننده ای که برای پاک کردن ریمل ساخته شده و ضد آلرژی و مناسب برای چشم های حساس باشد. افرادی که نمی خواهند از پاک کننده آرایش چشم استفاده کنند روغن زیتون هم می تواند انتخاب مناسبی باشد.

پاک کننده آرایش چشم

پد همراه پاک کننده آرایش چشم را به ماده ی پاک کننده آغشته کرده و به آهستگی با حرکات دورانی روی مژه ها بکشید. به دلیل شکننده و صعیف بودن مژه ها بهتر است این کار به آهستگی و با حوصله انجام گیرد.

بعد از اتمام پاک کردن ریمل بهتر است با دستمال مرطوب صورت خود را تمیز کنید تا ریملی که بر اثر پاک کردن روی صورت تان پخش شده پاک شود. همیشه از حرکت های دورانی برای تمیز کردن آرایش صورت و چشم استفاده کنید.

محل خرید ریمل زد آب

ریمل های ضد آب در اغلب فروشگاه های لوازم آرایشی یاف می شود و حتی در سال های اخیر برند های مختلف را می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی تهیه کرده و درب منزل تحویل گرفت. رنگ مشکی پرطرفداترین رنگ در بین ریمل ها و در نتیجه رنگیست که در اغلب فروشگاه ها یافت می شود اما در مورد رنگ های دیگر ممکن است با مشکل برخورد کنید که در این مورد نیز اینترنت و فروشگاه های اینترنتی گزینه ی خوبی هستند. در هنگام خرید ریمل ضد آب حتما از تولید جدید بودن آن اطمینان حاصل کنید.طبقه بندی: آرایش چشم،  ریمل، 
برچسب ها: ریمل، ریمل ضد آب، ریمل ضد آب رنگی، خرید ریمل ضد آب، خرید اینترنتی ریمل ضد آب، ریمل آبی رنگ،
دنبالک ها: راهنمای خرید ریمل،
ارسال توسط ستاره ب
تبلیغات
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه